Таксі Херсон

Таксі (Херсон) – актуальна послуга для міста двох портів, яке має більш ніж 230-річну історію. Сьогодні Херсон – не просто обласний центр Півдня України з теплим сонцем і привітними людьми. Це справжній культурний і промисловий центр, багатий на історичні пам'ятники, прекрасні морські пляжі, теплі річки і природу, якою захоплювалися люди навіть в далекі скіфські часи.

Завдяки гарному сервісу, досвіду, накопиченому за 10 років роботи, і низькім цінам, "Експрес-Таксі" здобув популярність не лише у корінних жителів, але і у туристів, які приїжджають відпочивати більш ніж на 200 курортів області.

Сучасний ритм великого міста зобов'язує цінувати свій час і бути там, де цього вимагають обставини. Ви просто зобов'язані бути через 10 хвилин в іншому кінці міста? Ви шукаєте оптимальне співвідношення ціна / якість серед таксі Херсона? Вам треба доставити квіти / кореспонденцію або зустріти когось на вокзалі? Зупиніть свій вибір на "Експрес-Таксі".

Ми працюємо цілодобово, а усі наші водії мають не менше 10 років водійського стажу за плечима. Поїздка по вулицях Херсона перетворюється на подорож, наповнену комфортом. Просто відкиньтеся на сидіння нашого авто і Ви не помітите як прибудете за необхідною адресою.

Послугу "таксі Херсон" в Інтернеті з кожним днем шукають все більше людей. Саме у зв'язку з цим ми відновили наш сайт. Тепер Ви можете детальніше дізнатися про перелік послуг, що надаються "Експрес-Таксі".

"Експрес-Таксі" – компанія, що накопичила багатий досвід у вантажних і пасажирських перевезеннях з 1999 року. Ми розвиваємося разом з розвитком сучасних технологій, підвищуючи рівень обслуговування клієнтів з рокук в рік. Наша мета – максимально відповідати Вашим вимогам до сервісу.

Ми працюємо для Вас цілодобово і без вихідних. Сьогодні "Експрес-Таксі" об'єднує в собі наступні служби, що працюють по Україні:

  • таксі Херсон, що включає вантажні і легкові перевезення;
  • службу евакуації авто;
  • службу екстреної дорожньої технічної допомоги;
  • службу аварійного відкриття замків;
  • службу корпоративних і VIP перевезень.

Кожна людина рано чи пізно потрапляла у ситуацію, коли  не могла довгий час викликати таксі через відсутність вільних авто. З нашою службою подібне трапляється украй рідко, оскільки наш автопарк – один з найбільших в Україні. Машини "Експрес-Таксі" щодня рівномірно розподіляються по місту, завдяки чому збільшується вірогідність наявності "вільного" авто у будь-якому районі.

Таксі у Херсоні з нашою службою – це в першу чергу висока безпека пасажирів. Усі наші пасажири застраховані. У нас власне СТО, що зобов'язує проводити планові техогляди усіх машин. Наш автопарк складається виключно з іномарок, віком до 10 років. Стаж водіїв "Експрес-Таксі" більше 10 років, а прекрасне знання міста дозволяє об'їжджати затори і інші проблемні місця.

Якщо Ви цінуєте комфорт та шукаєте "таксі в Херсоні недорого" просто скористайтеся нашими послугами, подзвонивши номеру диспетчерської служби (055) 239-15-15.

(055) 239-15-15

Диспетчерська служба

Адрес

Московский проспект
Московский проспект
Украина, Киев
Украина, Київ
дом 32
дом 32

Години роботи

Monday - Friday
365 днів у році
09:00 - 17:00 (GMT 0)
Сім днів на тиждень
New item
Цілодобово 24/7